2027 metų darbo dienų kalendorius

Darbo dienos, poilsio dienos ir darbo valandų įvertis pagal pasirinktą standartinį grafiką.

252Darbo dienos · 5 d. savaitė
2009Darbo valandos
7Prieššventiniai trumpinimai
Penkių dienų savaitė
MėnuoDarbo dienosPoilsio dienosŠventės darbo dienomisTrumpinimai (1 val.)Darbo valandos
Sausis201010160
Vasaris19811151
Kovas21821167
Balandis22801175
Gegužė211000168
Birželis21811167
Liepa21911167
Rugpjūtis22900176
Rugsėjis22800176
Spalis211000168
Lapkritis20820160
Gruodis22812174
Iš viso252104972009

Prieššventinės darbo dienos

2027-02-15, 2027-03-10, 2027-04-30, 2027-06-23, 2027-07-05, 2027-12-23, 2027-12-31.

Skaičiavimo metodika

Penkių dienų savaitė: pirmadienis–penktadienis, 8 valandos per dieną. Šešių dienų pavyzdys: pirmadienis–penktadienis po 7 valandas, šeštadienis 5 valandas (40 valandų per savaitę). Šventinės dienos iš darbo dienų atimamos. Savaitgalio šventės neperkeliamos.

Pagal DK 112 straipsnio 6 dalį prieš pat šventinę dieną einanti numatyta darbo diena trumpinama viena valanda. Trumpinimas netaikomas darbuotojams, kuriems nustatyta sutrumpinta darbo laiko norma. Atostogos, individualūs grafikai, suminė apskaita, pamainos ir kitos išimtys nevertinamos. Tai bendro pobūdžio planavimo įvertis, o ne individualus darbo grafikas.

Šventinės dienos pagal Darbo kodekso 123 straipsnį. Peržiūrėta 2026-10-15. Lietuvos Respublikos darbo kodeksas, 112 ir 123 straipsniai · VDI: prieššventinės darbo dienos trukmė. Savaitgalio šventė automatiškai neperkeliama į pirmadienį.

Apskaičiuoti pasirinktą laikotarpį · 2027 metų kalendorius